URODZINY

Twój ulubiony Superbohater przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa odwiedzi solenizanta. Zadzwoń już dziś: 693 617 624.

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na urodziny dziecka, lub chcesz zrobić niespodziankę znajomym, zaproś superbohatera na jego urodziny. Spotkanie Spidermana, Batmana lub innego idola najmłodszych zawsze jest niesamowitym przeżyciem zwłaszcza dla dzieci, chociaż z doświadczenia wiemy, że i dorośli bardzo lubią nas spotykać 🙂 Zaproś nas na urodziny i zrób niespodziankę najbliższym. Przyjeżdżamy ze Szczecina, co oznacza, że przy dojeździe poza Szczecin mogą pojawić się koszty poboczne.

WIZYTA ZDALNA

W dobie pandemii my również wychodzimy Wam na przeciw i oferujemy wizyty online.

Oferujemy rozmowę z wybranym superbohaterem na google meet, messenger lub facetime. Rozmowa może trwać od 15 do 30 minut.

Jeżeli wiesz, że Twoje dziecko nie otworzy się na tyle by porozmawiać w tym czasie z którymś ze swoich ulubieńców, możemy nagrać dla niego specjalnie dedykowane życzenia.

Sami wybierzcie, jaka opcja jest dla Was najlepsza i dzwońcie!

SUPERBOHATEROWIE

BASIC

niedostępne

STANDARD

– trening superbohatera

– pozowanie do zdjęć

 

(Czas ok 30min)

 

 

PRO

– animacja superbohatera

– pozowanie do zdjęć

 

(czas ok. 45 min)

 

 

SPIDERMAN

BATMAN

KAPITAN AMERYKA

POSTACI VIP

BASIC

niedostępne

STANDARD

Postać VIP przychodzi na pół godziny, wnosi tort i prezent oraz pozuje do zdjęć.

 

 

 

PRO

Postać VIP przychodzi z animatorem. Animator prowadzi atrakcje dla dzieci, postać VIP pojawia się na 15 (max 30) minut. Całość atrakcji trwa ok 60 minut.

 

IRON MAN

LORD VADER

MASKOTKI

BASIC

niedostępne

STANDARD

Maskotka przychodzi na pół godziny, wnosi tort i prezent oraz pozuje do zdjęć.

 

 

 

 

 

PRO

Maskotka przychodzi z animatorem. Animator prowadzi atrakcje dla dzieci, postać VIP pojawia się na 15 (max 30) minut. Całość atrakcji trwa ok 60 minut.

 

 

ŚWINKA PEPPA

BING

Agencja Superbohaterów powstała dzięki ogromnemu zainteresowaniu osób, które bardzo chciałyby zaprosić superbohatera na swoje imprezy. Bo kto nie chciałby porozmawiać z Kapitanem Ameryką, zrobić sobie zdjęcie z Iron Manem czy spędzić czas ze Świnką Peppą? I to wszystko na własnych urodzinach? Z pewnością będzie to najlepszy prezent dla młodszych i starszych, dla zagorzałych fanów oraz dla tych, którzy lubią nietypowe atrakcje. Oprócz urodzin zajmujemy się również weselami, eventami, a nawet imprezami firmowymi. Wypożyczamy także stroje, dzięki czemu będziecie mogli zaskoczyć najbliższych i wystąpić jako jeden z bohaterów naszej oferty. 

Najlepsze atrakcje dla dzieci

Nasza firma oferuje najlepsze usługi superbohaterów na wynajem. Zajmujemy się eventami, wypożyczaniem strojów i urodzinami. Jeśli chcesz wyprawić niesamowite i niezapomniane urodziny dla swojego dziecka lub przyjaciół, z nami to możliwe. Urodziny ze Spidermanem, Batmanem czy Świnką Peppą? Wszystko jest możliwe. Zapewniamy ponadczasową imprezę urodzinową, która z pewnością zapadnie w pamięć solenizantom i wszystkim przybyłym gościom. Jest to super pomysł na imprezę urodzinową. Urodziny z superbohaterem to atrakcja dla dzieci, ale również dla starszych. Na pewno tego typu atrakcja ucieszy i rozweseli nawet największego marudę. Z doświadczenia wiemy, że dorośli także lubią spotkania z superbohaterami. Jest to wyjątkowy sposób na imprezę integracyjną w pracy. No bo kto może pochwalić się, że w swoim biurze gościł Batmana, Spidermana czy Dartha Vadera? To idealny prezent również dla fanów komiksów i całej serii filmów Marvela. Superbohaterowie to nie wszystko. W swojej ofercie posiadamy także stroje z Gwiezdnych Wojen. Darth Vader, Szturmowiec, Rycerz Jedi czy Rey. Wszystkie te postacie mogą pojawić się na Twojej imprezie urodzinowej. Dla najmłodszych również przygotowaliśmy niesamowite atrakcje. Doświadczeni animatorzy sprawią, że każde przyjęcie będzie niezwykłą przygodą! Na takich przyjęciach mogą pojawić się bohaterowie Angry Birds czy Świnki Peppy. Jeżeli brakuje Ci pomysłu na urodziny dziecka, lub chcesz zrobić niespodziankę znajomym, zaproś superbohatera na jego urodziny. Na pewno tego typu impreza będzie niesamowitym przeżyciem. 

Pomysł na urodziny dla dziecka

Nasza agencja oferuje najlepsze atrakcje dla dzieci, superbohaterowie uświetnią każdą imprezę. Czy szukasz pomysłów na urodziny dla dzieci, czy pomysłów na nietypowe wesele czy też imprezę firmową. Nasi superbohaterowie są do Waszej dyspozycji. W obecnej sytuacji jest to także dobry sposób na urodziny w domu. Odwiedziny superbohatera na pewno urozmaicą każdą imprezę.