WESELA

Sytuacja: Znajomy ma wesele, jest fanem Gwiezdnych Wojen. Co robisz? Dzwonisz do nas a my sprawimy, że najważniejszy dzień w życiu będzie jeszcze piękniejszy!

Inna sytuacja: Panna młoda kocha Batmana? Spraw by jej marzenie o spotkaniu ulubionego superbohatera się spełniło.

Co by nie było, w przypadku gdzie potrzebny superbohater, dzwońcie!

693 617 624

WESELA

Gwiezdne Wojny

Wesele BASIC

W galaktyce daleko, daleko stąd, podczas najbardziej wyczekiwanej chwili wesela, nagle rozlegną się dźwięki imperialnej marszówki. Wszyscy goście z wypiekami na twarzach będą oczekiwać na to, co ma nadejść. Z wejścia sali, w towarzystwie szturmowca, pojawi się sam Lord Vader. Za nimi, prowadzony na wózku, będzie olśniewający tort weselny.

Z zapartym tchem, goście będą obserwować tę niecodzienną scenę. Lord Vader z majestatem godnym Mrocznego Lorda Sithów poprowadzi procesję w stronę stołu weselnego. Szturmowiec z precyzją postawi wózek z tortem na wyznaczonym miejscu, a Lord Vader z dumą stanie obok niego. Po chwili, Lord Vader da znak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Goście z pewnością zareagują oklaskami i wiwatami, a Mroczny Lord wraz ze szturmowcem podejdzie do Pary Młodej, aby wspólnie pozować do pamiątkowych zdjęć. W tle będzie rozbrzmiewać muzyka z „Gwiezdnych Wojen”, a wszyscy obecni poczują, że są częścią niezwykłej, kosmicznej przygody.

 

Wesele PRO

Oferujemy artystyczny pokaz pt. „Porwanie Księżniczki” według autorskiego scenariusza.

W skład pokazu wchodzi występ 3 aktorów. Dodatkowo, na czas trwania pokazu, udostępniamy płaszcz z kapturem oraz miecz świetlny dla Pana Młodego.

Szczegóły scenariusza:

-Spektakularne porwanie Panny Młodej na scenę.

-Układy choreograficzne z wykorzystaniem mieczy świetlnych wykonane przez naszych bohaterów oraz heroiczne wkroczenie Pana Młodego do akcji.

– Po pokazie ukłony, oraz możliwość pozowania do zdjęć z Parą Młodą i zaproszonymi gośćmi.

Superbohaterowie

BASIC

  • wnoszenie tortu
  • pozowanie do zdjęć

(dowolny superbohater)

 

STANDARD

NIEDOSTĘPNE

PRO

NIEDOSTĘPNE

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ten wyjątkowy dzień spędzamy z rodziną i przyjaciółmi, wspólnie celebrując i zapamiętując piękne chwile. Dawniej tego typu uroczystości organizowane były w remizach, w towarzystwie orkiestry i wodzireja. Dziś wszystko organizowane jest z dużym wyprzedzeniem, powstały specjalne sale weselne, za muzykę odpowiedzialni są DJ-e, a pierwszy taniec poprzedzony jest tygodniami nauki w szkole tańca. Państwo młodzi wpadają na nowe, ciekawe pomysły na wesele, w czym wtórują im świadkowie. Jak jeszcze można zaskoczyć swoich gości i uczynić przyjęcie ślubne jeszcze bardziej niezapomnianym?

Pomysły na atrakcje weselne

Może się wydawać, że wszystkie oryginalne pomysły na wesele już były i zdążyły się opatrzyć. W zależności jednak od zainteresowań Państwa Młodych, wciąż powstają nowe możliwości. Jedni przyjeżdżają do kościoła nietypowymi środkami lokomocji, inni przygotowują wystrzałowy pierwszy taniec, a jeszcze inni zapraszają Superbohaterów.

Atrakcje i niespodzianki weselne przeważnie organizowane są przez świadków lub pozostałych gości. W przypadku, gdy Pan lub Pani Młoda są fanami Gwiezdnych Wojen, Batmana czy Supermana, idealnym pomysłem będzie zaproszenie którejś z postaci na wesele. Jest to fajny i śmieszny pomysł, który sprawi radość i Państwu Młodym i wszystkim obecnym osobom. 

Pomysł na nietypowe wesele z Superbohaterami

Lord Vader i Szturmowcy mogą pokroić tort, zapozować do zdjęć, a także dać pokaz walki na miecze świetlne wraz z Rycerzami Jedi. W tym niezbędna będzie pomoc Pana Młodego, który osobiście będzie musiał się zmierzyć z Ciemną Stroną Mocy. Spiderman chętnie pokroi tort weselny, jednocześnie tworząc pajęczą sieć wokół całej sali. Batman wnoszący tort weselny nie tylko skupi na sobie uwagę wszystkich pań, lecz także wzbudzi respekt pośród obecnych panów. 

To tylko niektóre z pomysłów na wesele z Superbohaterami. Na uroczystość z chęcią przybędzie także Iron Man, Deadpool, Flash i Kapitan Ameryka. Taka atrakcja jeszcze bardziej ubarwi i uświetni ten wyjątkowy dzień. Stanie się on niezapomniany nie tylko dla najważniejszych tego dnia osób, lecz także dla wszystkich gości. Najmłodsi (i nie tylko!) z pewnością również będą chcieli zrobić sobie zdjęcie z jednym z ulubionych bohaterów. Wspomnienia są najważniejszą i najpiękniejszą pamiątką, jednak która z pań nie chciałaby zrobić sobie sesji z Batmanem? Może to właśnie on złapie muszkę lub krawat podczas oczepin. Zawsze warto mieć Superbohaterów wśród swoich znajomych – nigdy nie wiemy, kiedy przyjdzie nam walczyć ze złem.